Röportaj

Kobi Vadisi Ailesiyle Yapmış Olduğumuz Röportajdan Kesitler...

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

1994'ten beri en kaliteli fıstık ve cevizden üretilimi yapılan baklavalarımız mevsiminde stoklanan hammaddemizden dolayı tüketiciye uygun fiyat bayilerimize yüksek kar marjı sunuyoruz aynı zamanda fıstıklarımızın günlük kırılması ve öğütülmesi sayesinde tazeliğide koruyoruz. fabrikamız hijyen kurallarına riayet ederek üretimi gerçekleştirme aynı zamanda fabrikamız bünyesinde çalışan gıda mühendisimiz tarafından sürekli kontrolleri sağlanmakta Urfa Yörem Baklavaları olarak müşterilerimiz gönül rahatlığıyla tüketebilir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Gıda sektörü her geçen gün büyüyen ve gelişen bir sektördür sürekli ihtiyaç olduğundan talep edilen bir sektördür Baklava üretiminde ülkemizin kültür ve ihtiyaçları ele alındığında yüksek kar getiren ürün olduğu için tercih edebilirler.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Bizim firmamızın diğer baklava firmalarından ayıran en büyük farkı bayilerimizin kar oranını yüksek tutmamız aynı kiloda satarak daha fazla gelir elde edebilirler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%35 olarak belirledik tabi 20 çeşit baklavamız bulunuyor çeşidine göre oranlar yükselir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Personel Desteği, Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Baklavalarımızda sadece Urfa’da yetişen iveysi cinsi koyunun sütünden üretilen Şanlıurfa tescilli sadeyağ kullanıyoruz. sade yağ hem lezzet ve kalite bakımından da verim aldığımız bir yağdır. Rakiplerimize göre çeşit oranımız daha fazla ve daha kaliteli ürün üretiyoruz ve en

SAYFALAR
TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Benzer Konular

Bayilik ve Diğer Fırsatlarımız İçin Bizimle İletişime Geçin